Стартап Rivian з виробництва електромобілів залучив $1,3 млрд

Стартап Rivian з виробництва електромобілів залучив $1,3 млрд

Серед головних інвесторів – Amazon і Ford

Стартап Rivian з виробництва електромобілів залучив $1,3 млрд
фото Jeff Johnson

У понеділок американський стартап Rivian, що займається розробкою електромобілів, оголосив про те, що він залучив інвестицій на $1,3 млрд від інвестиційної компанії T.Rowe Price, а також інвестфонду BlackRock, онлайн-рітейлера Amazon і автовиробника Ford, повідомляється на сайті компанії.

«Ці інвестиції демонструють упевненість в нашій команді, продуктах, технології та стратегії – ми дуже раді отримати підтримку від таких сильних акціонерів», – сказав засновник і генеральний директор Rivian RJ Scaringe.

Це вже четвертий раунд інвестицій для Rivian з початку року, до нинішнього раунду стартап, за даними сайту PitchBook, залучив інвестицій на $2,2 млрд і оцінювався від $5 млрд до $7 млрд.

Раніше в цьому році Ford вже інвестував в Rivian $500 млн, Amazon також вже інвестував в компанію $700 млн.

На додачу до цих інвестицій, в кінці вересня Rivian оголосила, що співпрацює з Amazon в розробці електричного фургона для доставки вантажів. Amazon використовує технологію платформи Rivian, і поставки 100 000 цих фургонів вже замовлені, починаючи з 2021 року.

Rivian був створений в 2009 році, компанія займається розробкою повністю електричних пікапа R1T і позашляховика R1S SUV, їх виробництво повинне початися в кінці наступного року.

Нагадаємо, Hyundai збирається вкласти $52 млрд в електрокари, безпілотні автомобілі та технології.

Тим часом Xiaomi інвестувала $400 млн у виробника електрокарів XPeng Motors.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті