Mercedes-Benz відкликає майже 40 000 автомобілів з китайського ринку

Mercedes-Benz відкликає майже 40 000 автомобілів з китайського ринку

Постачальники комплектуючих в процесі виробництва допустили помилки, що відіб'ється на роботі керма і створить потенційну загрозу безпеці

Mercedes-Benz відкликає майже 40 000 автомобілів з китайського ринку
Фото: pixabay.com

Німецький автовиробник Mercedes-Benz відкликає 39 579 автомобілів з китайського ринку виходячи з міркувань безпеки. Про це повідомляє Державне управління з регулювання ринку КНР.

Кампанія торкнеться 2371 імпортованих машин класів C і E, випущених в період з 7 квітня 2015 року по 20 липня 2018 року, а також 37 208 автомобілів класів C і E, вироблених в Китаї з 18 вересня 2014 року по 27 серпня 2018 року.

Постачальники комплектуючих в процесі виробництва допустили помилки, в результаті стопорні гайки рульових стійок машин можуть тріснути, що відіб'ється на роботі керма і створить потенційну загрозу безпеці.

Відкликанням будуть займатися Mercedes-Benz (China) Automotive Sales Co. і Beijing Benz Automotive Co., які проведуть безкоштовну заміну дефектних деталей.

Нагадаємо: акції Daimler різко впали в четвер після того, як німецький автовиробник повідомив, що жорсткість правил щодо шкідливих викидів відіб'ється на прибутку в 2020 і 2021 роках, через що компанія буде змушена звільнити понад 1 млрд євро за рахунок скорочення персоналу Mercedes-Benz Cars до кінця 2022 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію