Український уряд спростив набуття громадянства для іноземців, які воювали в АТО
Раніше подібного механізму не існувало

Кабінем міністрів України спростив набуття громадянства для добровольців, які захищали Україну на Сході. Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у своєму Телеграм-каналі.
«Раніше добровольці з інших країн не мали можливості отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні, яка є першим кроком для отримання громадянства. Наразі Уряд затвердив відповідний механізм», – зазначається в повідомленні.
«Важливо, що рішення Уряду спрощує подання документів на отримання громадянства, однак рішення приймається відповідно до норм законодавства», – уточнив Гончарук.
Раніше Верховна Рада прийняла закон, який спрощує процедуру оформлення українських паспортів жителями Донбасу. Закон спрямований на врегулювання питань оформлення документів, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України, громадянам, які проживають в зоні проведення АТО або переселилися з неї під час її проведення, оскільки на сьогодні ці питання законодавчо не врегульовані.
Нагадаємо, Зеленський запропонував спростити отримання громадянства військовим та біженцям з Росії.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].