Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Мадуро вирішив продавати нафту за криптовалюту

Мадуро вирішив продавати нафту за криптовалюту

Венесуела вже продає за Petro залізо та сталь

Мадуро вирішив продавати нафту за криптовалюту
Ніколас Мадуро
фото twitter.com/NicolasMaduro

Президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив, що республіка буде продавати нафту й частину видобутого золота за національну криптовалюту Petro. Про це він заявив в інтерв’ю виданню El Nacional.

Мадуро додав, що за Petro Венесуела вже продає залізо та сталь.

«Ми збираємося продавати венесуельську нафту за Petro. Ми вже продаємо за нього венесуельські залізо і сталь. У нас є підписаний контракт на продаж нафти, стали, заліза, алюмінію і частини видобутого золота за Petro», – повідомив він.

Мадуро зазначив, що введення операцій із використанням криптовалюти є відповіддю країни на американські санкції,  введені 2019 року.

За його словами, тестові виплати пенсіонерам та держслужбовцям у Petro в грудні мали успіх і впровадження криптовалюти в повсякденне життя венесуельців має позитивний ефект.

Нагадаємо: 17 квітня 2019 року США ввели санкції проти Центробанку Венесуели, намагаючись у такий спосіб перекрити кошти для фінансування режиму Ніколаса Мадуро.

Між тим уряд Мадуро заявляв, що хоче створити альтернативну систему грошових переказів, щоб обійти американські санкції за допомогою Росії і Китаю.

Пізніше стало відомо, що Венесуела використовує для обходу американських санкцій в аеропортах біткойни, а не власну національну цифрову валюту Petro.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті