Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Кабмін припинив повноваження заступника голови наглядової ради Укрексімбанку Фішера

Кабмін припинив повноваження заступника голови наглядової ради Укрексімбанку Фішера

Замість нього членом наглядової ради банку ніхто не призначений

Кабмін припинив повноваження заступника голови наглядової ради Укрексімбанку Фішера
Фото: Facebook/Укрексімбанк

Кабінет міністрів припинив повноваження заступника голови наглядової ради державного Укрексімбанку (Київ) Стівена Фішера. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну №1404-р від 27 грудня 2019 року. 

Згідно з повідомленням Укрексімбанку в системі розкриття інформації НКЦБФР, Фішер був призначений на вказану посаду розпорядженням уряду №336-р від 22 травня 2019 року.

Замість нього членом наглядової ради банку ніхто не призначений.

Нагадаємо: наглядова рада Укрексімбанку прийняла рішенння від 15 листопада 2019 року, яким оголошується конкурсний відбір на посаду голови правління Укрексімбанку.

16 листопада співробітники СБУ за дорученням Генеральної прокуратури України затримали голову правління Укрексімбанку Олександра Гриценка. У прес-службі СБУ повідомили, що він підозрюється у сприянні легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом чиновниками часів Віктора Януковича.

Пізніше в Укрексімбанку прокоментували інформацію щодо затримання голови правління фінансової установи Олександра Гриценка та розповіли про подальшу роботу банку.

Згодом, 18 листопада Печерський районний суд Києва звільнив з-під варти голову правління АТ «Укрексімбанк» Олександра Гриценка і обрав для нього запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 2,99 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті