Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Запуск 4G в київському метрополітені коштуватиме $20 млн

Запуск 4G в київському метрополітені коштуватиме $20 млн

Проект порівну фінансується операторами «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell

Запуск 4G в київському метрополітені коштуватиме $20 млн
Фото: pixabay.com

Вартість проекту запуску мобільного зв'язку стандарту 4G в київському метрополітені трьома провідними українськими операторами мобільного зв'язку «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell оцінюється в $20 млн. Про це повідомляє Діло.

«У I кварталі 2020 року будемо запускати перші станції, якщо все буде рухатися так, як зараз», – сказав президент «Київстару» Олександр Комаров.

У свою чергу, директор по маркетингу «Київстару» Павло Даніман уточнив, що проект порівну фінансується всіма трьома операторами.

Як уточнив Даніман, впровадження 2G і 4G зв'язку буде здійснюватися з крайніх станцій, так як це обумовлено технологією, а покриття всіх станцій потребує деякого часу в зв'язку з можливістю вести роботи тільки кілька годин вночі.

Нагадаємо: 

Як писав Mind, мобільні оператори та «Київметро» вже готують договір про доступ до інфраструктури, але Київська міськрада ще має встановити відповідні тарифи.

Раніше повідомлялося, що за планом запуск 4G-зв’язку на перших 10 станціях та у прилеглих тунелях мав відбутися до квітня 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті