Помпео: США готові надати Україні допомогу у встановленні причин трагедії «боїнгу» під Тегераном

Помпео: США готові надати Україні допомогу у встановленні причин трагедії «боїнгу» під Тегераном

США також закликають до повного співробітництва у всіх розслідуваннях причин аварії

Помпео: США готові надати Україні допомогу у встановленні причин трагедії «боїнгу» під Тегераном
Фото: flickr.com/photos/gageskidmore/6236326271

Державний секретар США Майк Помпео заявив про те, що США готові надати Україні всю необхідну допомогу у встановленні причин трагедії «боїнгу» під Тегераном. Про це йдеться на сайті Держдепартаменту США.

«Державний департамент США висловлює свої глибокі співчуття сім'ям і друзям 176 пасажирів і членів екіпажу, які загинули в результаті трагічної аварії рейсу PS 752 «Міжнародних авіаліній України». Сполучені Штати продовжать уважно стежити за тим, що відбувається, і готові надати Україні всю можливу допомогу», – цитує видання Помпео.

США також закликають до повного співробітництва у всіх розслідуваннях причин аварії.

Нагадаємо: уряд ухвалив рішення про відправлення пошуково-рятувальної групи до Ірану для здійснення спільних заходів щодо розслідування причин трагедії та репатріації тіл загиблих громадян України. 

Раніше повідомлялося, що літак регулярного рейсу PS 752 Тегеран – Київ авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» розбився в Ірані 8 січня. За даними державного телебачення Ірану, всі, хто перебував на борту літака, загинули.

Цю інформацію підтвердили також у посольстві України в Ірані. У посольстві виключили версію теракту чи ракетної атаки як причини катастрофи літака.

Під час брифінгу керівництво МАУ повідомило, що помилка пілотів є малоймовірною з огляду на висоту, яку набрав літак. Крім того, останнє планове техобслуговування літак пройшов 6 січня.

Уряд України вирішив тимчасово заборонити всім українським компаніям літати в Іран.

За даними МЗС України, на борту літака було 11 українців. Більшість загиблих – громадяни Ірану.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло