Захворіло у світі
6,682,531
Померло у світі
392,321
Вилікувалось у світі
2,897,890
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
Укравтопром: В Україні зростає попит на електромобілі

Укравтопром: В Україні зростає попит на електромобілі

Найпопулярнішим електрокаром в українців залишається Nissan Leaf

Укравтопром: В Україні зростає попит на електромобілі
Фото: pixabay.com

В Україні у минулому році було зареєстровано 7542 одиниці автотранспортних засобів, які працюють виключно на електротязі. Про це повідомляє Укравтопром.

З цієї кількості 7012 авто – легкові електромобілі і 530 – комерційні. В результаті ринок легкових електромобілів за рік виріс майже на третину, а комерційних – в півтора раза.

Як і раніше, в структурі українського ринку автомобілів з нульовим рівнем викидів продовжують домінувати машини з пробігом, частка яких в 2019 році склала: в частині легкових – 92%, а в комерційному сегменті – 96%.

При цьому, середній вік авто, що реєструвався в 2019 році, був у легкових авто – 4 роки, у комерційних – 6 років.

Найпопулярнішим електрокаром в українців залишається Nissan Leaf, минулому році їх було зареєтровано 3217 одиниць. На другому місці Tesla Model S, автомобілі цієї моделі вибрали 623 автомобілісти. Третій результат у Volkswagen е-Golf, на якому свій вибір зупинили 360 осіб.

Також, в лідерську п’ятірку найпопулярніших серед українців легкових електромобілів увійшли: BMW i3 – 338 штук і FIAT 500е – 312 авто.

У той же час, найкращий результат в продажах нових електрокарів належить автомобілю Jaguar I-Pace, який вибрали 145 покупців. На ринку комерційних автомобілів на електротязі домінував фургон Renault Kangoo Z.E., його результат на поточний рік склав 482 реєстрації.

З колосальним відставанням від лідера другий результат показав електричний фургон Nissan e- NV200, 29 автомобілів цієї моделі в минулому році отримали українські номери. Замикає трійку найпопулярніших на українському ринку комерційних електромобілів Peugeot Partner Electric – 7 штук.

Нагадаємо: вартість акцій американського виробника електрокарів Tesla вперше перевищила вартість акцій General Motor і Ford разом узятих.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті