Українські спортсмени отримали страховий захист на час змагань на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Лозанні
Pekлama

Українські спортсмени отримали страховий захист на час змагань на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Лозанні

Спеціальна програма страхування враховує, зокрема, специфіку спорту та передбачає забезпечення в разі необхідності якісної та оперативної медичної допомоги

Этот материал также доступен на русском языке
Українські спортсмени отримали страховий захист  на час змагань на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Лозанні
Фото: noc-ukr.org

39 спортсменів, які змагаються у 12 з 16 можливих дисциплінах на Юнацьких Олімпійських іграх-2020 в Лозанні, отримали страховий захист від Офіційного страховика Національного олімпійського комітету України – компанії «ІНГО Україна».

Українські спортсмени представлені у біатлоні, лижному двоборстві, хокеї 3х3, санному спорті, фігурному катанні, шорт-треці, стрибках на лижах, скелетоні, фристайлі, гірськолижному спорті, лижних гонках та сноубордингу.

Спеціальна програма страхування враховує, зокрема, специфіку спорту та передбачає забезпечення в разі необхідності якісної та оперативної медичної допомоги.

«25-річний досвід роботи на страховому ринку «ІНГО Україна» дозволяє компанії взяти на себе таку відповідальну роботу як організація медичної допомоги. Це честь для нас працювати в партнерстві з НОК і, як завжди, ми зробимо все можливе для страхової безпеки наших клієнтів та партнерів», – сказав голова правління страхової компанії «ІНГО Україна» Ігор Гордієнко.

«Ми раді, що ми продовжуємо співпрацю з однією з провідних страхових компаній «ІНГО Україна»сказав президент НОК України Сергій Бубка.

Він також додав: «Ігри-2020 в Лозанні – це перший олімпійський крок для наших юних спортсменів. Звичайно, присутнє велике хвилювання  і необхідна впевненість. Тому така підтримка від наших партнерів – додатковий внесок у те, щоб юні українські олімпійці впевнено відчували себе на олімпійських аренах Лозанни».

НОК та «ІНГО Україна» вже мають досвід ефективної взаємодії, реалізований під час ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі-2018, XIV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Сараєво-2019, ІІ Європейських ігор-2019 в Мінську, XV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2019 в Баку та І Всесвітніх пляжних ігор-2019 у Досі.

Про АСК «ІНГО Україна»

ПрАТ «Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 25-річний досвід роботи на ринку.

Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH Олександра Ярославського. Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам.

Команда ІНГО – це понад 700 співробітників у 22 філіях та інших компаніях Групи.

«ІНГО Україна» є повним членом Моторного (транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної Торгової Палати (ICC).

13.12.2019 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПрАТ «Акціонерна страхова компанія ІНГО Україна» за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «стабільний».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло