Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
Королева Великобританії опублікувала заяву щодо рішення принца Гаррі і Меган Маркл

Королева Великобританії опублікувала заяву щодо рішення принца Гаррі і Меган Маркл

Єлізавета ІІ приймає вибір молодої сімʼї, хоча й шкодує про нього

Королева Великобританії опублікувала заяву щодо рішення принца Гаррі і Меган Маркл
royal.uk

Її величність королева Великобританії Єлизавета ІІ опублікувала офіційну заяву стосовно контраверсійного рішення принца Гаррі та його дружини Меган Маркл припинити виконувати свої королівські обовʼязки і почати «нове життя».

Текст заяви опубліковано на сайті Букінгемського палацу.

«У моїй родині пройшли дуже конструктивні дискусії щодо майбутнього мого внука і його сім'ї. Моя родина і я повністю підтримуємо бажання Гаррі і Меган почати нове життя як молода сім'я. Хоча ми б вважали за краще, щоб вони залишалися членами королівської сім'ї і працювали повний робочий день, однак ми поважаємо і розуміємо їх бажання жити більш незалежним життям, залишаючись при цьому найціннішою частиною моєї родини», – йдеться в зверненні.

Оскільки подружня пара вирішила більше не користуватися державними коштами, а перейти на самозабезпечення, королева зазначила, що певний час триватиме «перехідний період», протягом якого герцог і герцогиня Суссекські проводитимуть час в Канаді і Великобританії.

«Це складні питання, які моя родина повинна вирішити, і потрібно ще виконати певну роботу», – зазначила королева, додавши, що остаточне рішення буде прийнято в найближчі дні.

Нагадаємо, з Музею воскових фігур мадам Тюссо прибрали фігури принца Гаррі і Меган Маркл через їх резонансне рішення покинути королівську родину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті