Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Мінекоенерго планує запровадити для підприємств податок на СО2

Мінекоенерго планує запровадити для підприємств податок на СО2

Кошти від нього будуть витрачені на енергоефективні заходи

Мінекоенерго планує запровадити для підприємств податок на СО2
Facebook Міністерство енергетики та захисту довкілля України

Міністерство енергетики та захисту довкілля України планує запровадити податок на СО2 для підприємств, кошти з якого будуть витрачені на енергоефективні заходи. Про це йдеться в повідомленні міністерства за результатами зустрічі з новим єврокомісаром з питань енергетики Кадрі Сімсон.

«Нещодавно Європа прийняла Green deal та поставила амбітну ціль стати кліматично нейтральною. Тому зараз в ЄС приділяють особливу увагу розвитку ВДЕ. Україна, в свою чергу, теж напрацьовує концепцію «зеленого» енергетичного переходу та планує запровадити податок на СО2, кошти з якого будуть витрачені на енергоефективні заходи», – йдеться в дописі на Facebook-сторінці Мінекоенерго.

Українська делегація зустрілася з новою Єврокомісаркою з питань енергетики 📍У рамках десятої Асамблеї IRENA українська...

Опубліковано Міністерство енергетики та захисту довкілля України Понеділок, 13 січня 2020 р.

Зазначається, що глава міністерства Олексій Оржель подякував Кадрі Сімсон за підтримку у тристоронніх газових переговорах, оскільки транзит газу через територію України став запорукою енергетичної стабільності як України, так і ЄС.

Сімсон у свою чергу зазначила, що після вирішення питань газового транзиту Україна може cфокусуватися на енергії майбутнього, розвитку відновлюваної енергетики та енергоефективності. «ЄС надасть свою підтримку», – підкреслила єврокомісар.

Кадрі Сімсон призначено єврокомісаром з питань енергетики з 1 грудня. До цього естонський політик працювала міністром економічних справ та інфраструктури Естонії в уряді Юрі Ратаса.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті