Захворіло у світі
18,080,067
Померло у світі
689,370
Вилікувалось у світі
10,691,528
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
НБУ узгодив умови роботи платіжної системи Clear Junction в Україні

НБУ узгодив умови роботи платіжної системи Clear Junction в Україні

Вихід нової платіжної системи на ринок України розширить можливості для отримання послуг з переказу коштів як для українців, так і для іноземців

НБУ узгодив умови роботи платіжної системи Clear Junction в Україні
Фото: УНІАН

Національний банк України (НБУ) ухвалив рішення про узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Clear Junction.  Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Відповідне рішення ухвалене 13 січня 2020 року Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Національного банку.

Платіжною організацією міжнародної платіжної системи Clear Junction є компанія Clear Junction Limited, що зареєстрована у Великобританії та має статус авторизованої установи електронних грошей. Міжнародна платіжна система Clear Junction стала тринадцятою зареєстрованою в Україні міжнародною платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент.

Вихід нової платіжної системи на ринок України сприятиме розвитку платіжного ринку в Україні, підвищенню рівня якості фінансових послуг, а також розширить можливості для отримання послуг з переказу коштів як для українців, що знаходяться за кордоном, так і для іноземців, що здійснюють транскордонні перекази коштів в Україну.

Нагадаємо: Національний банк України прийняв рішення про узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи TRANSFAST.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті