Захворіло у світі
18,080,067
Померло у світі
689,370
Вилікувалось у світі
10,691,528
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Прокуратура арештувала майно суднобудівного заводу «Океан»

Прокуратура арештувала майно суднобудівного заводу «Океан»

Прокурорами Офісу Генерального прокурора здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом доведення до банкрутства та незаконного заволодіння майном заводу

Прокуратура арештувала майно суднобудівного заводу 	«Океан»
Фото: Wikipedia

Печерський районний суд Києва 13 січня 2020 року у кримінальному провадженні наклав арешт на весь цілісний майновий комплекс публічного акціонерного товариства «Миколаївський суднобудівний завод «Океан». Про це повідомляє пресслужба ОГП.

Прокурорами Офісу Генерального прокурора (ОГП) здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом доведення до банкрутства та незаконного заволодіння майном публічного акціонерного товариства «Миколаївський суднобудівний завод «Океан».

З метою збереження майна цього стратегічного для держави підприємства і запобігання подальшим спробам його незаконного відчуження за клопотанням прокурора.

«Тим часом прокуратурою вживаються заходи, спрямовані на притягнення до кримінальної відповідальності всіх осіб, які брали участь у протиправних діях щодо штучного доведення до банкрутства і незаконних оборудок з майном підприємства», – додали в прес-службі.

Миколаївський суднобудівний завод «Океан» спеціалізується на виробництві і ремонті контейнеровозів, танкерів, буксирів, барж водотоннажністю до 350 000 тонн.

Нагадаємо: у квітні минулого року Миколаївський суднобудівний завод «Океан» відновив роботу

У грудні 2018 року в Миколаєві на аукціоні було продано суднобудівний завод «Океан» за 122,2 млн грн. Торги відбувалися зі зниженням початкової вартості, яка врешті спустилася з початкових 1 163 776 тис. до 93 101 тис. грн. Новим власником став власник торгового дому «Аннона» Ігор Волошин.

7 грудня 2018 року у Верховній Раді був зареєстрований проект Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних санкцій. У список людей, проти яких пропонується ввести санкції, потрапив і новий власник Миколаївського заводу «Океан».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті