Захворіло у світі
6,340,811
Померло у світі
378,266
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
«Нафтогаз» імпортуватиме білоруський бензин та дизель

«Нафтогаз» імпортуватиме білоруський бензин та дизель

НАК планує купувати бензин та ДП за річними контрактами з Білоруською нафтовою компанією (БНК)

«Нафтогаз» імпортуватиме білоруський бензин та дизель
фото pixabay.com

НАК «Нафтогаз України» планує розпочати імпорт бензину і дизельного палива за річними контрактами з Білоруською нафтовою компанією (БНК). Рішення НАКу про погодження цих контрактів оприлюднені на сайті «Укртранснафти», передає enkorr.

Мова йде про два контракти між ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдінг» та «БНК-Україна»: на закупівлю дизельного палива розрахунковою вартістю 2,99 млрд грн і бензину марки А-92 на суму 653 млн грн.

Виходячи з вартості контрактів, річний обсяг закупівлі, за розрахунками видання, може скласти приблизно 125 000 тонн ДП і 30 000 тонн бензину А-92 (10 000 тонн / міс. ДТ і 2 500 тонн / міс. бензину ).

У «Нафтогазі» підтвердили плани підписати терм-контракти з «БНК-Україна», зазначивши, що цей процес знаходиться на фінальній стадії.

Як повідомлялось, «Нафтогаз» почав імпорт ДП з Білорусі в серпні 2019 року законтрактувавши близько 30 000 тонн в період кризи на українському ринку, викликаного зупинкою роботи трубопроводу «ПрикарпатЗахідтранс». Імпорт бензину буде здійснюватися вперше.

На початку 2019 року НАК «Нафтогаз України» розділив операційні бізнеси на дивізіони. Дивізіон «Нафта» був створений на базі «Укртранснафти», до його складу увійшли Шебелинський ГПЗ разом з відділом реалізації нафтопродуктів УГД, мережа АГНКС «Укравтогаза» і транспортна компанія «Укрспецтрансгаз». Ключовим напрямком діяльності дивізіону повинен стати трейдинг.

Нагадаємо: напередодні представникам антимонопольних відомств Білорусі та Росії не вдалося досягти домовленостей по тарифам на транзит російської нафти і нафтопродуктів .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті