Захворіло у світі
18,080,067
Померло у світі
689,370
Вилікувалось у світі
10,691,528
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Половина українців працездатного віку працюють нелегально або за кордоном – Милованов

Половина українців працездатного віку працюють нелегально або за кордоном – Милованов

За словами міністра, запропоновані урядом зміни до Трудового кодексу мають сприяти легальному працевлаштуванню

Половина українців працездатного віку працюють нелегально або за кордоном – Милованов
Тимофій Милованов
Фото: УНІАН

Майже половина українців працездатного віку працюють легально. Решта – або на заробітках, або працевлаштовані нелегально. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов під час брифінгу з питань змін до трудового законодавства, передає Hromadske.

«Сьогодні лише 12,8 мільйона з 28,5 мільйона українців працездатного віку працюють легально. Половина з нас працездатного віку або працює в іншій країні, або працює неформально», повідомив міністр.

За його словами, неформальне працевлаштування означає, що більшість українців не захищені трудовим законодавством. Зміни до Трудового кодексу, які пропонує уряд, має сприяти легальному працевлаштуванню та зростанню кількості робочих місць, наголосив він.

Також в уряді планують протягом наступних 5 років вийти на рівень безробіття, властивий європейським країнам. Для цього, за словами міністра, необхідно запровадити максимально гнучке законодавство та дозволити всі види працевлаштування.

Нагадаємо: Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроєкт про зміни до Бюджетного кодексу, який передбачає відокремлення заробітної плати та виплат від прожиткового мінімуму.

Детальніше про трудову реформу – у матеріалі Mind «Жити – не тужити: чому Кабмін вирішив «відв'язати» зарплату від прожиткового мінімуму» .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті