Захворіло у світі
30,513,096
Померло у світі
951,994
Вилікувалось у світі
20,781,642
Захворіло в Україні
172,712
Померло в Україні
3,516
Вилікувалось в Україні
76,754
ЄС виділив на підтримку Bolt 50 млн євро

ЄС виділив на підтримку Bolt 50 млн євро

Фінансування має на меті сприяти дослідженням у тих сферах, де використання технологій може підвищити рівень безпеки, надійності й екологічності сервісу

ЄС виділив на підтримку Bolt 50 млн євро
фото bolt.eu/

 Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписав угоду з естонською транспортною платформою Bolt про фінансування в сумі 50 млн євро. Підтримка здійснюватиметься Європейським фондом стратегічних інвестицій (EFSI) – головною опорою програми «Investment Plan for Europe». Про це повідомляє пресслужба Bolt.

Мета фінансування – сприяти створенню продуктів Bolt і проведенню досліджень у тих сферах, де використання технологій може підвищити рівень безпеки, надійності й екологічності сервісу, а також підтримати ефективність діяльності компанії на високому рівні.

Кошти будуть використані для розвитку як вже існуючих сервісів, так і нових послуг, таких як каршерінг, байкшерінг і сервіс із доставки їжі.

«Естонія – лідер серед країн Європи у сфері digital трансформації. Я пишаюся тим, що Європа за допомогою інвестиційного плану підтримує дослідження та розробки естонської платформи Bolt з метою створення інноваційних і безпечних послуг, які сприятимуть збільшенню мобільності у містах», – заявив Єврокомісар з економіки Паоло Джентілоні .

Співзасновник Bolt Мартін Вілліг зазначив, що фінансування «дозволить нам швидше рухатися вперед і надавати послуги для ще більшої кількості клієнтів у Європі».

Нагадаємо: восени минулого року транспортна платформа Bolt першою в Україні оголосила про запуск нової послуги – прокату електросамокатів.

Як повідомлялось, європейська платформа для замовлення поїздок Bolt відкрила офіс та R&D-центр в Україні у липні цього року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті