Захворіло у світі
112,116,627
Померло у світі
2,485,601
Вилікувалось у світі
63,299,560
Захворіло в Україні
1,317,694
Померло в Україні
25,461
Вилікувалось в Україні
1,155,422
Європейський «єдиноріг» Bolt відкриває офіс в Україні

Європейський «єдиноріг» Bolt відкриває офіс в Україні

До кінця року в новий R&D-центр сервіс планує набрати розробників

Європейський «єдиноріг» Bolt відкриває офіс в Україні
прес-служба Bolt

Європейська платформа для замовлення поїздок Bolt відкриває офіс та R&D-центр в Україні. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook ген директор UNIT.City Макс Яковер.

За його словами, компанії вдалось «збудувати одну з найбільш швидкозростаючих транспортних платформ (автомобілі, мотоцикли, електросамокати) в Європі і Африці». За даними FT, сервіс уже нараховує понад 25 млн користувачів у більш ніж 30 країнах світу.

«Переїзд в UNIT.City відкриває для нас нові можливості й перспективи. Ми будемо раді стати частиною екосистеми UNIT.City та сподіваємося, що це стане новим етапом у розвитку компанії, а також дасть поштовх до запуску нових проектів, до нового перспективного партнерства та нових ініціатив», ― каже регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

«Останнє дослідження PwC виділяє 5 ключових трендів розвитку ринку транспорту та логістики Центральної та Східної Європи. Першим пунктом йде діджиталізація. 68% опитаних компаній очікують прориву завдяки технологіям, – розповідає СЕО та керівний партнер UNIT.City Макс Яковер. – UNIT.City – це правильне місце для таких компаній, як Bolt. Те, що один зі 160 європейських «єдинорогів» вирішив відкрити свій офіс, а також центр досліджень й розробок в UNIT.City однозначно посилить як інноваційний парк, так і стартап-екосистему усього Києва. Компанія отримає доступ до тисячі студентів на території, а її співробітники приєднаються до спільноти однодумців, будуть відвідувати кращі галузеві заходи та створювати нові круті продукти й сервіси».

До кінця року Bolt почне набір розробників в свій науково-дослідний центр.

Нагадаємо: на початку червня Bolt оголосила про початок роботи порталу Bolt for Business в Україні, який дозволить компаніям організовувати корпоративні поїздки та здійснювати оплату за них.

Раніше компанія також анонсувала запуск нової послуги з доставки їжі на всіх ключових ринках Європи й Африки.

Більше про те як батьківщина Bolt, Естонія, змогла стати світовим лідером за кількістю стартапів на душу населення можна дізнатись із матеріалу Mind «Естонська «мафія»: чим затягує у свої тенета балтійська країна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті