Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Гончарук не прийшов до парламенту через консультації з президентом

Гончарук не прийшов до парламенту через консультації з президентом

На питання народних депутатів відповідатиме міністр закордонних справ Вадим Пристайко

Гончарук не прийшов до парламенту через консультації з президентом
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук
Фото: УНІАН

Година запитань до уряду в парламенті відбуватиметься в форматі відповіді на питання депутатів міністром закордонних прав Вадимом Пристайко. Прем'єр-міністр в годині запитань до уряду брати участі не буде через консультації з президентом Володимиром Зеленським щодо його заяви про відставку. Про це під час засідання ВР заявив голова ВР Дмитро Разумков, передає кореспондент Mind.

«Щодо години запитань до уряду, ви всі знаєте про те, що прем'єр-міністр України написав звернення до президента України і зараз уряд знаходиться на консультаціях. Тому сьогодні як такої години запитань до уряду не буде. Буде... міністр закордонних справ Пристайко і він буде відповідати на ті питання, які зазначено», – сказав Разумков.

Однак після цього повідомлення голова ВР оголосив перерву в роботі парламенту на 30 хвилин та запросив до себе в кабінет керівників парламентських фракцій для проведення консультацій.

Нагадаємо, Mind повідомляв, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку. При тому  у повідомленні про відставку Гончарук додав, що зробив це, аби прибрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента та передав її главі держави з правом внесення на розгляд парламенту для затвердження.

Раніше, як повідомляв Mind, в мережі з'явився аудіозапис розмови нібито між прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком, першим заступником голови Нацбанку Катериною Рожкової і главою Мінфіну Оксаною Маркаровою, на якій, зокрема, звучить критика в бік Зеленського.

«У Зеленського є дуже примітивне, в цьому сенсі, просте розуміння економічних процесів», – стверджує чоловік з голосом, схожим на голос Гончарука. Цей же чоловік у ході розмови називає себе «профаном в економіці».

Із запису також випливає, що час запису цих розмов  – 16 грудня минулого року. Після того, як ця розмова потрапила в мережу, депутат партії «Слуга народу» Максим Бужанський в своєму Telegram-каналі повідомив, що Гончарук не прийшов на заплановане засідання фракції, а вирушив прямо до президента.

У свою чергу в прес-службі українського уряду заявили, що не мають доказів автентичності аудіозаписів.

Також повідомлялося, що група нардепів звернулася в СБУ, щоб вона перевірила походження «плівок Гончарука». Інформацію могли отримати незаконно, встановивши «прослушку» в кабінетах топ-чиновників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті