Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Фахівець із McKinsey & Company трансформуватиме «Нафтогаз»

Фахівець із McKinsey & Company трансформуватиме «Нафтогаз»

Отто Ватерландер має ступінь магістра з економіки підприємства та 30 років працював у нафтогазовій галузі

Фахівець із  McKinsey & Company трансформуватиме «Нафтогаз»

Отто А. Ватерландера призначено виконавчим директором з трансформації групи «Нафтогаз».

Про це повідомляє пресслужба НАК «Нафтогаз України».

Повідомляється, що Отто Ватерландер відповідатиме за трансформаційні проєкти «Нафтогазу», а саме: впровадження нової операційної моделі та дивізіональної структури управління, реалізацію крос-функціональних процесів.

Він також курируватиме процеси, спрямовані на зростання вартості компаній групи «Нафтогаз» та підвищення цінності для акціонерів, зазначили в  компанії.

У «Нафтогазі» повідомили, Отто Ватерландер має 30-річний досвід роботи в різних сегментах нафтогазової галузі та чималий досвід управління трансформацією та  розвитку бізнесу, займався питаннями арбітражного супроводження довгострокових контрактів на ринку природного газу та СПГ.

До призначення в «Нафтогазі» Ватерландер був старшим партнером у міжнародній консалтинговій McKinsey & Company, а перед тим – партнером з енергетичного напрямку в Booz&Company. 

Свою кар’єру новопризначений виконавчий директор з трансформації «Нафтогазу» розпочав у травні 1990 року в Royal Dutch Shell.

Отто Ватерландер має ступінь магістра з економіки підприємства (Університет Еразма Роттердамського); володіє голландською, англійською, німецькою та іспанською мовами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті