Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
БДІПЛ/ОБСЄ не знають, як організувати чесні вибори на Донбасі в нинішніх умовах – Пристайко

БДІПЛ/ОБСЄ не знають, як організувати чесні вибори на Донбасі в нинішніх умовах – Пристайко

За словами Пристайка, ця організація буде спостерігати за виборами на Донбасі в разі їх проведення

БДІПЛ/ОБСЄ не знають, як організувати чесні вибори на Донбасі в нинішніх умовах – Пристайко
Фото: УНІАН

Фахівці БДІПЛ/ОБСЄ (Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі) сумніваються в можливості проведення справедливих і чесних виборів на Донбасі в наявних умовах. Про це, відповідаючи на питання депутатів під час години запитань до уряду повідомив міністр  закордонних справ Вадим Пристайко, передає корреспондент Mind.  

«Я мав розмову з керівництвом  БДІПЛ/ОБСЄ, які сказали, що в таких умовах вони не усвідомлюють, яким чином можна забезпечити  справедливі і чесні вибори», – сказав міністр.

Він нагадав, що саме представники  БДІПЛ/ОБСЄ оцінюють чесність та прозорість процессу проведення виборів по всьому світу, і в Україні зокрема.

Міністр додав, що, на його власну думку, провести чесні та прозорі вибори на Донбасі в наявних там на сьогоднішній день умова неможливо.

Раніше  Mind писав, що США в ОБСЄ виступили за вибори в ОРДЛО після виведення військ РФ і повернення Україні контролю над кордоном. Глава місії США наголосив, що незаконні військові формуванні також мають бути виведені з території України.

Також Mind писав, що Україна пропонує створити на переговорах окрему групу щодо питання кордону, адже вибори можна проводити тільки тоді, коли кордони держави перебувають під її повним контролем.

Нагадаємо: раніше президент Володимир  Зеленський повідомив, що українська сторона визначила три додаткові ділянки розведення сил на Донбасі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті