Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Україна пропонує створити на переговорах окрему групу щодо питання кордону

Україна пропонує створити на переговорах окрему групу щодо питання кордону

Вибори можна проводити тільки тоді, коли кордони держави перебувають під її повним контролем, наполягає українська сторона

Україна пропонує створити на переговорах окрему групу щодо питання кордону
фото DR

Представник України в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на сході України Леонід Кучма запропонував створити окрему групу, яка займеться пошуком рішення розбіжностей з приводу українсько-російського кордону, пише «Українська правда».

«Звернено увагу на невиконання пункту 4 Протоколу за підсумками консультацій ТКГ від 1 вересня 2014 року, відповідно до якого необхідно забезпечити дієвий моніторинг на українсько-російському кордоні та верифікацію з боку ОБСЄ зі створенням зони безпеки в прикордонних районах України та РФ. Саме тому українська сторона запропонувала створити додаткову робочу підгрупу з питань кордону», – повідомила прес-секретар Кучми Дарка Оліфер у Facebook.

Тристороння контактна група відзначила взаємні кроки України та РФ, які відбулися в рамках виконання домовленостей...

Опубліковано Darka Olifer Четвер, 16 січня 2020 р.

Посилаючись на доповідь експертів, вона зазначила, що «вибори можна проводити тільки тоді, коли кордони держави перебувають під її повним контролем або контролем міжнародних спостерігачів, інакше не існує жодних гарантій безпеки у день голосування, а також є висока ймовірність маніпуляцій щодо участі у виборах осіб, які не є громадянами держави».

Також зазначається, що українська сторона надала свої пропозиції щодо розведення сил та засобів на наступних додаткових трьох ділянках, які було визначено Генеральним Штабом Збройних Сил України.

Нагадаємо, раніше президент Зеленський повідомив, що українська сторона визначила три додаткові ділянки розведення сил на Донбасі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті