Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Прокуратура наклала арешт на кошти на банківських рахунках «Київметробуду»

Прокуратура наклала арешт на кошти на банківських рахунках «Київметробуду»

В подальшому Офіс Генерального прокурора звернеться до суду з клопотанням про передачу цих коштів в АРМА з можливістю виплат на будівництво метрополітену під контролем держави

Прокуратура наклала арешт на кошти на банківських рахунках «Київметробуду»
Фото: pixabay.com

Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва 16 січня 2020 року за клопотанням Офісу Генерального прокурора (ОГП) наклав арешт на грошові кошти на банківських рахунках ПАТ «Київметробуд» та його відокремлених підрозділів. Про це повідомляє пресслужба ОГП.

Арешт відбувся в рамках кримінального провадження для запобігання шахрайському заволодінню бюджетними коштами посадовими особами ПАТ «Київметробуд» та підконтрольних керівництву ПАТ інших підприємств під час будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі.

В подальшому Офіс Генерального прокурора звернеться до суду з клопотанням про передачу цих коштів в АРМА з можливістю виплат на будівництво метрополітену під контролем держави.

Нагадаємо: нещодавно акціонери ПАТ «Київметробуд», що виступає генпідрядником по продовженню Сирецько-Печерської гілки столичного метрополітену, вирішили достроково припинити повноваження наглядової ради компанії і обрати її новий склад. 

У листопаді 2018 року аукціон на будівництво Сирецько-Печерської гілки метро від станції «Сирець» до житлового масиву Виноградар виграв «Київметробуд»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті