Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
ПриватБанк запустив сервіс онлайн-переказів з іноземних карток VISA

ПриватБанк запустив сервіс онлайн-переказів з іноземних карток VISA

Тариф за р2р-переказ з іноземних карток становить 3% від суми

ПриватБанк запустив сервіс онлайн-переказів з іноземних карток VISA
Фото: УНІАН

ПриватБанк запустив новий сервіс онлайн-переказів на картки з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

«Цей сервіс буде зручним насамперед для українців, що працюють за кордоном, фрилансерів, а також родичів і друзів клієнтів банку, які проживають за кордоном. Крім того, це значно спрощує життя батькам іноземних студентів, які навчаються в Україні, і українським волонтерам – вони зможуть вільно отримувати пожертвування з-за кордону. Також через Приват24 іноземці, які живуть або приїхали в Україну, зможуть переказувати гроші українцям безпосередньо зі своїх карток VISA», – йдеться у повідомленні.

Надіслати переказ з іноземною картки VISA на картку ПриватБанку можна в доларах, євро або гривні через Інтернет-банк Приват24 або додаток Privat24 для Android. Щоб переказати гроші, достатньо знати лише номер картки отримувача. Безпеку операції гарантує технологія Verified by VISA.

Тариф за р2р-переказ з іноземних карток становить 3% від суми. Найближчим часом цей сервіс буде доступний і для iOS-версії Privat24.

Нагадаємо: минулого року Міністерство цифрової трансформації України і компанія Visa підписали меморандум про співпрацю. В Меморандумі йдеться про спільні зусилля в реалізації проектів з метою цифровізації економіки, підвищення цифрової спроможності малих підприємців та сфери державних послуг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті