Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Зеленський візьме участь у Світовому форумі Голокосту в Ізраїлі

Зеленський візьме участь у Світовому форумі Голокосту в Ізраїлі

Також він проведе переговори з керівництвом та діловими колами Ізраїлю

Зеленський візьме участь у Світовому форумі Голокосту в Ізраїлі
Президент Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський 23-24 січня відвідає з робочим візитом Державу Ізраїль щоб взяти участі у пам’ятних заходах у межах Світового форуму Голокосту, присвяченого 75-й річниці звільнення концтабору Аушвіц. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Програмою візиту також передбачені переговори президента Зеленського з керівництвом Держави Ізраїль та зустріч з представниками ізраїльських ділових кіл.

Раніше Mind писав, що президент Польщі Анджей Дуда, швидше за все, не поїде на Всесвітній форум пам'яті жертв Голокосту, який відбудеться в Ізраїлі. Одна з основних причин відмови Дуди від поїздки в тому, що головним гостем на форумі буде президент Росії Владімір Путін.

Також Mind повідомляв, що президент Зеленський візьме участь у 50-му  Всесвітньому економічному форумі у Давосі.  Він очолить українську офіційну делегацію. З ним приїде прем'єр-міністр Олексій Гончарук та інші чиновники. Крім традиційних заходів, організованих фондом бізнесмена Віктора Пінчука за участі найбільш знакових політиків, власників компаній і топ-менеджерів, цьогоріч на ВЕФ відбудеться презентація України European future industrial powerhouse («Європейський індустріальний центр майбутнього»).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті