НБУ відсудив у Коломойського нерухомості на 100 млн грн

НБУ відсудив у Коломойського нерухомості на 100 млн грн

«Дніпрометалсервіс» Коломойського у 2014 році надав НБУ в заставу нежитлове приміщення як кредит рефінансування, що надавався ПриватБанку до націоналізації

НБУ відсудив у Коломойського нерухомості на 100 млн грн
Ігор Коломойський
фото УНІАН

Господарський суд Львівської області 16 січня 2020 року у повному обсязі задовольнив позов Національного банку про звернення стягнення на предмет іпотеки, пов’язаного з ексвласником ПриватБанку Ігорем Коломойським, ПАТ «Дніпрометалсервіс». Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Зазначається, що ця компанія у вересні 2014 року надала Нацбанку в заставу нежитлове приміщення площею майже 20 000 кв. м і вартістю понад 100 млн грн як забезпечення кредиту рефінансування, що надавався ПриватБанку до націоналізації.  Оскільки ПАТ «Дніпрометалсервіс» не виконало взятих на себе зобов’язань майнового поручителя ПриватБанку, НБУ в травні 2018 року подав до суду з метою стягнення заставного майна.

«16 січня 2020 року позовна заява Національного банку була задоволена в повному обсязі», – йдеться в повідомленні.

Загалом суди вже ухвалили 24 рішення на користь Національного банку про звернення стягнення на предмети іпотеки за зобов’язаннями ПриватБанку на загальну суму 1,36 млрд грн. 18 рішень набрали законної сили, за ними виконавчі документи були надіслані до органів Державної виконавчої служби для примусового виконання.

Як повідомлялось, структури, пов’язані з олігархом Ігорем Коломойським, за грудень і початок січня подали в цілому 285 позовів проти ПриватБанку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію