Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
В США зафіксовано перший випадок захворювання китайським вірусом

В США зафіксовано перший випадок захворювання китайським вірусом

Ситуацію ускладнює те, що вірус передається від людини до людини

В США зафіксовано перший випадок захворювання китайським вірусом
фото pixabay.com

Перший у США випадок захворювання на новий китайський вірус зафіксовано в штаті Вашингтон. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Пацієнт, у якого були виявлені ознаки зараження китайським коронавірусом, проживає в штаті Вашингтон. Нещодавно чоловік побував в провінції Ухань, де і був вперше виявлений вірус. 15 січня він повернувся в США. Зараження китайським коронавірусом було підтверджено у нього увечері 20 січня, повідомляє The New York Times. Влада США офіційно підтвердила цю інформацію.

20 січня експерти Держкомітету з питань охорони здоров'я КНР підтвердили, що китайський вірус може передаватися не тільки від тварини до людини, але й від людини до людини.

На сьогодні відомо про смерть дев'яти осіб від вірусу. Кількість людей, інфікованих цим вірусом, становить близько трьохсот. Випадки зараження зафіксовані в Пекіні, Шанхаї та місті Шеньчжень, а також на Тайвані, в Японії, Таїланді та Південній Кореї.

22 січня ВООЗ проведе кризове засідання, на якому буде прийнято рішення про можливе введення надзвичайної ситуації у зв'язку з епідемією.

Вчені встановили, що новий коронавірус є різновидом вірусу SARS, який теж виявився в Китаї і в 2002-2003 роках викликав пандемію, яка призвела до смерті 800 осіб.

Як повідомлялося, китайські акції падають по всьому світу через страх перед новим вірусом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті