Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
У Давосі кліматичні активісти розмістилися в наметах на морозі

У Давосі кліматичні активісти розмістилися в наметах на морозі

Таким чином молодь нагадує «багатим і впливовим» учасникам, щоб вони не втрачали зв'язок з реальністю

У Давосі кліматичні активісти розмістилися в наметах на морозі
Benjamin Hall | CNBC

Делегати від молодіжних кліматичних рухів з усього світу беруть участь в «спільному протесті» проти багатих і впливових людей на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, розмістившись на морозі в наметах, пише CNBC.

Щорічний Давоський форум, який часто критикують за те, що він не має відношення до реального життя, має прийняти понад 3000 учасників цього тижня, і присутні збираються зосередитися на кліматичній кризі на тлі найспекотнішого року за всю історію спостережень, нагрівання Світового океану і лісових пожеж по всьому світу.

Активісти вирішили розбити наметовий табір в Давосі, який знаходиться в швейцарських Альпах.

«Ми просто хочемо нагадати показати їм, що ми є. І поки вони насолоджуються своїми польотами першим класом, вони повинні знати, що є люди, які насправді живуть в гірших умовах», – сказала CNBC Ванесса Накате, кліматична активістка з Уганди.

«Ми представляємо тих людей, які вже зараз стикаються з наслідками кліматичної кризи. Настав час вибиратися з зони комфорту», – сказала вона.

В наметовому містечку живе близько 8-ми делегатів. Шведська активістка Грета Тунберг, яка також приїхала на форум, залишиться з командою табору  на одну ніч.

На питання, як їм вдається зігрітися в мороз, делегат від США Єва Джонс відповіла: «Краще, коли ми всі вмощуємося разом, як маленькі сардини».

Кайме Сильвестре, активіст з Бразилії, визнав, що він «дійсно боявся» спати на вулиці в такий мороз. Але він пояснив, що хоче взяти участь у цьому, щоб «чинити тиск» на світових лідерів і змусити їх до негайних дій у зв'язку з надзвичайною екологічною ситуацією.

«Насправді у нас немає часу, тому що деякі країни і континенти вже відчувають вплив кліматичної кризи», – сказала Накате з Уганди, додавши, що світові лідери мають «вжити негайних заходів проти змін клімату і припинити гратися з життями людей».

Нагадаємо, Грета Тунберг на виступі в Давосі закликала аудиторію економічного форуму діяти так, «наче ви найбільше в світі любите своїх дітей», і негайно діяти для скорочення рівня викидів СО2.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті