Зеленський обіцяє іноземним інвесторам програму «Інвестиційна няня» та податкові канікули

Зеленський обіцяє іноземним інвесторам програму «Інвестиційна няня» та податкові канікули

Перші два роки всі інвестори, які підуть в приватизацію, і витратять від $10 млн, не будуть платити податки на прибуток п’ять років

Зеленський обіцяє іноземним інвесторам програму «Інвестиційна няня» та податкові канікули
фото www.flickr.com/photos/worldeconomicforum/16276329981

Кожен інвестор, який вкладе в Україну від $100 млн, стане учасником програми «investment nanny» (інвестиційна няня). Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своїй промові на форумі в Давосі.

«Ми підготували нову програму, яка буде називатися Investment nanny. Кожній великій компанії, яка приведе в Україну від $100 млн, ми забезпечимо окремий контракт з державою. Саме держава буде вас захищати. У вас буде менеджер, який розмовляє п'ятьма мовами і з яким буде контакт в режимі 24/7. Чи не буде ніяких проблем », – розповів він.

Окрім того, він зазначив, що в Україні триває приватизація, до якої готові 500 підприємств.

«Перші два роки всім інвесторам, які підуть в приватизацію, і витратять від $10 млн ми даємо податкові канікули. Ви не будете платити п'ять років податок на прибуток. Welcome », – заявив президент.

Окрім того, під час свого виступу в Давосі Зеленський заявив, що Україна має все необхідне, щоб стати успішною країною і прагне стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи. 

Раніше, як писав Mind, Зеленський заявив, що Україні, в якої РФ анексувала частину території, не достатньо занепокоєння та стурбованості світу. Він вважає, що для українців, які втратили своїх рідних та свої домівки замало згуртованості світу лише у соцмережах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію