МВФ чекає виконання Україною умов для надання нового кредиту

МВФ чекає виконання Україною умов для надання нового кредиту

В МВФ відзначили прогрес України в судовій реформі та реформах в економіці

МВФ чекає виконання Україною умов для надання нового кредиту
Крісталіна Георгієва
фото www.flickr.com/photos/worldbank/36949840914

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва відзначила прогрес України в судовій реформі та реформах в економіці, і після виконання всіх необхідних кроків фонд буде виносити на розгляд Ради директорів нову трирічну програму розширеного фінансування. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми обговорили прогрес, досягнутий в судовій реформі, який сприятиме верховенству права, просування економічних реформ, говорили про необхідність завершити ті дії, які ще не виконані, щоб ми могли виносити програму на наш Рада директорів», – сказала вона на зустрічі з президентом Володимиром Зеленським у середу в Давосі.

Нагадаємо: прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Україна може отримати трирічну програму співпраці з Міжнародним валютним фондом уже найближчим часом.

Він зазначив, що «Україна має великий інвестиційний потенціал» і додав: «Ми – надійний міст між Європою та Азією. Наші плани точно зацікавлять інвесторів. Перший, хто вирішить вкластися, отримає весь прибуток. Я думаю, що Україну слід розглядати як чудове місце з захоплюючими перспективами для інвестицій».

Як повідомлялось, Україна має виконати попередні умови для отримання траншу МВФ. Це дозволить здійснити запуск нової програми розширеного фінансування.

Також Mind повідомляв, що МВФ погодився надати Україні $5,5 млрд. Кошти надаватимуться Україні протягом трьох років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію