Термін перебування Коболєва на посаді голови «Нафтогазу» спливає у березні 2020 року

Термін перебування Коболєва на посаді голови «Нафтогазу» спливає у березні 2020 року

Чи продовжувати контракт із головою правління, буде вирішувати наглядова рада НАК «Нафтогаз України»

Термін перебування Коболєва на посаді голови «Нафтогазу» спливає у березні 2020 року
Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв
Фото: УНІАН

Термін дії робочого контракту голови НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва спливає у березні 2020 року, і якщо він не буде подовжений за рішенням наглядової ради НАК «Нафтогаз України», він закінчиться. Про це, як пише «Українська Правда», повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

«У мене контракт закінчується в кінці березня цього року. Якщо його не буде продовжено – це означатиме, що він закінчений», – заявив Коболєв.

Він додав, що ймовірність продовження контракту – це питання до наглядової ради.

При цьому Коболєв відмовився коментувати наявність можливого конфлікту з комерційним директором НАКу Юрієм Вітренком.

Нагадаємо: 22 січня 2020 року «Нафтогаз» оновив склад правління компанії: до нього входять п'ятеро осіб. Також було оновлено статути «Укртрансгазу», «Укргазидобування», АТ «Укртранснафта», «Укрспецтрансгазу» та «Чорноморнафтогазу».

Раніше Mind писав, що президент Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністру Гончаруку розібратися із зарплатами топ-чиновників та з «Нафтогазом».

Тоді Зеленський наголосив на необхідності розібратися із ситуацією, коли НАК «Нафтогаз» отримує з $2,9 млрд, отриманих Україною від РФ, $29 млн. «Вони теж повинні бути не тільки прагматичними менеджерами, а ще й залишатися людьми», – сказав Зеленський.

Президент доручив Гончаруку запропонувати такий вихід із ситуації який буде почути НАКом «Нафтогаз України». «Якщо вони не почують вас, то вони почують юристів, чи ще когось, чи буде повністю перезавантажений  НАК «Нафтогаз» і ми з вами повинні розробити цю стратегію, як це зробити тоді», – підкреслив президент.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію