Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Уряд планує надавати гарантії інвесторам, що вкладатимуть в Україну понад $100 млн

Уряд планує надавати гарантії інвесторам, що вкладатимуть в Україну понад $100 млн

Парламент має ухвалити закон, що дозволить уряду вирішувати усі проблемні питання інвесторів - від податкових пільг до земельних питань та інфраструктури

Уряд планує надавати гарантії інвесторам, що вкладатимуть в Україну понад $100 млн
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук
Фото: УНІАН

Кожен великий інвестор, що вкладе понад 100 мільйонів доларів в Україну, отримає прямі гарантії від Уряду. Про це, як написав прем'єр-міністр Олексій Гончарук у своєму Telegram-каналі, він повідомив під час Українського сніданку у Давосі.

«По-перше,  кожен великий інвестор, що вкладе понад $100 млн в Україну, отримає прямі гарантії від Уряду.  Спеціальний закон, який має бути проголосований в парламенті, надасть уряду мандат на вирішення питань, що турбують інвесторів – від податкових пільг до земельних питань та інфраструктури», – написав Гончарук.

Також Україна надаватиме особливі умови для тих інвесторів, які беруть участь у приватизації.

«Якщо інвестор купує підприємство вартістю від 10 мільйонів доларів, то отримає «податкові канікули» – звільнення від податку на прибуток на період до 5-ти років. Додайте сюди повернення інвестицій у модернізацію за 2-5 років – і це дуже приваблива пропозиція!», – написав Гончарук.

Крім цього буде створений спеціальний міжнародний арбітраж, який «стане в нагоді для вирішення менших інвестиційних вимог (близько $10 млн і нижче), які в іншому випадку були б надмірно дорогими для того, щоб бути переданими до арбітражу».

Гончарук запевнив, що Україна сьогодні – чудове місце для інвестицій. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський, виступаючи у Давосі на Всесвітньому економічному форумі заявив, що Україна прагне стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи. Він назвав Україну недоінвестованою та недолюбленою та запросив іноземних інвесторів не втратити свій шанс.

Також президент пообіцяв іноземним інвесторам програму «Інвестиційна няня» та податкові канікули. За його словами, перші два роки всі інвестори, які підуть в приватизацію, і витратять від $10 млн, не будуть платити податки на прибуток протягом п’яти років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті