«Укргазвидобуванням» тепер керуватиме не правління, а тимчасовий виконуючий обов'язки гендиректора

«Укргазвидобуванням» тепер керуватиме не правління, а тимчасовий виконуючий обов'язки гендиректора

Відповідні зміни у статуті товариства було ухвалено в межах трансформації групи «Нафтогаз»

«Укргазвидобуванням» тепер керуватиме не правління, а тимчасовий виконуючий обов'язки гендиректора
Фото: УНІАН

Акціонерним товариством «Укргазвидобування» керуватиме одноосібно колишній т.в.о голови правління товариства, а нині т.в.о генерального директора «Укргазвидобування» Андрій Фаворов. Відповідні зміни були затверджені у зміненому статуті товариства, передає пресслужба «Укргазвидобування».

«В межах процесу трансформації групи «Нафтогаз» затверджено нову редакцію статуту «Укргазвидобування». Відбулася зміна колегіального виконавчого органу – правління товариства на одноосібний – генерального директора», – зазначається в повідомленні пресслужби.

Відповідно до змін, члена правління, який тимчасово здійснює повноваження голови правління – Андрія Фаворова – обрано особою, яка тимчасово здійснює повноваження генерального директора, – повідомили у пресслужбі.

Там нагадали, з листопада 2018 року Андрій Фаворов очолює дивізіон «Інтегрований газовий бізнес» «Нафтогазу України».

«Після ліквідації колегіального виконавчого органу більшість операційних рішень будуть ухвалювати керівники дивізіонів та директори за напрямами групи «Нафтогаз». Це дасть змогу посилити персональну відповідальність керівного складу компанії», – також повідомили у «Укргазвидобуванні».

Трансформація НАК «Нафтогаз України» – це процес, який складається з впровадження нової операційної моделі та дивізіональної структури управління. Основна мета: підвищення енергетичної безпеки країни, нарощення обсягів власного видобутку та збільшення цінності компанії для кінцевого акціонера – громадян України.

Раніше Mind писав, що «Нафтогаз» змінив статут «Укртрансгазу» та призначив гендиректора. Тепер він одноосібно керуватиме товариством.

Як повідомляв Mind, 22 січня «Нафтогаз» оновив склад правління компанії: до нього входять п'ятеро осіб. Також було оновлено статути «Укртрансгазу», «Укргазидобування», АТ «Укртранснафта», «Укрспецтрансгазу» та «Чорноморнафтогазу».

Також повідомлялося, що президент Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністру Гончаруку розібратися із зарплатами топ-чиновників та з «Нафтогазом».

Тоді Зеленський наголосив на необхідності розібратися із ситуацією, коли НАК «Нафтогаз» отримує з $2,9 млрд, отриманих Україною від РФ, $29 млн. «Вони теж повинні бути не тільки прагматичними менеджерами, а ще й залишатися людьми», – сказав Зеленський.

Президент доручив Гончаруку запропонувати такий вихід із ситуації який буде почути НАКом «Нафтогаз України». «Якщо вони не почують вас, то вони почують юристів, чи ще когось, чи буде повністю перезавантажений  НАК «Нафтогаз» і ми з вами повинні розробити цю стратегію, як це зробити тоді», – підкреслив президент.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію