Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
Грета Тунберг жорстко відповіла Мнучіну на закиди щодо вивчення економіки в коледжі

Грета Тунберг жорстко відповіла Мнучіну на закиди щодо вивчення економіки в коледжі

На її думку, не потрібно мати економічну освіту, щоб розуміти підрахунки вчених щодо кліматичної кризи

Грета Тунберг жорстко відповіла Мнучіну на закиди щодо вивчення економіки в коледжі
cnbc.com

Шведська кліматична активістка Грета Тунберг відповіла на коментар міністра фінансів США Стівена Мнучіна, після того як чиновник запропонував їй вивчити економіку в коледжі, перш ніж вчити владу Сполучених Штатів, чи інвестувати їй у викопне паливо, пише CNBC.

«Не потрібно мати вчений ступніть з університету, щоб усвідомити, що наш ліміт по викидах СО2, перш ніж температура глобального потепління перевищить критичні 1,5 °С, та поточні інвестиції у викопне паливо не в’яжуться один з одним», – написала 17-річна школярка в Twitter, додавши наочну інфографіку зв’язку високих температур на планеті з викидами вуглецю, на основі звіту ООН.

«Отже, або ви кажете нам, як досягти цього зменшення викидів, або поясніть майбутнім поколінням та тим, хто вже зараз страждає від природних катаклізмів, викликаних змінами клімату, чому ми повинні відмовитися виконувати наші кліматичні зобов'язання», – додала вона.

Раніше Мнучін розкритикував виступ Грети Тунберг на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

На питання журналістів, чи має найбільша світова економіка повністю та негайно позбутися викопних видів палива, Мнучін відповів:

«Вона головний економіст чи хто? Я здивований, – сказав Мнучин. – Це якийсь жарт», – додав він.

«Після того, як вона піде і вивчить економіку в коледжі, вона може повернутися і пояснити нам це», – сказав Мнучін.

Грета Тунберг, поряд з 20 іншими молодими кліматичними активістами, делегатами з різних країн, які прибули на форум, закликали світових та бізнес-лідерів припинити всі інвестиції у розвідку та видобуток викопного палива.

Виступаючи у Давосі, Тунберг посилалася на доповідь Міжнародної групи з питань зміни клімату від 2018 року. У документі вказано, що в майбутньому, щоб залишатися в рамках потепління до 1,5 С, потрібно буде знизити викиди СО2 нижче 570 гігатонн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті