Хай Тунберг спочатку вивчить економіку в коледжі, а потім говоритиме, що нам робити – Мнучін

Хай Тунберг спочатку вивчить економіку в коледжі, а потім говоритиме, що нам робити – Мнучін

Активістка закликала усіх присутніх на WEF відмовитись від постійних інвестицій в розвідку та видобуток викопного палива

Хай Тунберг спочатку вивчить економіку в коледжі, а потім говоритиме, що нам робити – Мнучін
Стівен Мнучін
фото www.flickr.com/photos/whitehouse/35766551730

Міністр фінансів США Стівен Мнучін різко розкритикував активістку Грету Тунберг,заявивши, що їй варто було б спочатку вивчити економіку в коледжі до того, як читати владі США лекції про інвестиції у викопне паливо. Про це повідомляє CNBC.

Під час брифінгу міністра запитали, чи потрібно найбільшій економіці в світі негайно і повністю відмовитись від викопного палива.

«Вона головний економіст чи хто? Я заплутався», – сказав Мнучін та одразу додав, що це жарт.

«Після того, як вона сходить у коледж та вивчить економіку,вона зможе повернутись та пояснити це нам», – наголосив міністр.

Тунберг разом з 20 іншими молодими кліматичними активістами закликали усіх присутніх на форумі припинити «божевілля» постійних інвестицій в розвідку та видобуток викопного палива і «повністю від нього позбавитись».

Звертаючись до учасників давоського форуму Тунберг критикувала політичну бездіяльність у зв’язку з кліматичної надзвичайною ситуацією.

«Мене попередили, що розповідати людям про паніку навколо кліматичної кризи – дуже небезпечна річ. Але не хвилюйтесь, це нормально. Повірте, я робила це раніше і можу вас запевнити, що це ні до чого не призведе», – сказала вона.

Світ, «на випадок, якщо ви ще не помітили, у вогні», додала Тунберг.

Трамп під час свого виступу на форумі також почав тонко завуальовану атаку проти активістки.

«Щоб прийняти можливості завтрашнього дня, ми маємо відкинути вічних пророків загибелі», – сказав він.

Американський лідер не називав імен під час свого виступу, але закликав ігнорувати економічних «панікерів» та їх «передбачення апокаліпсису».

Нагадаємо: делегати від молодіжних кліматичних рухів з усього світу беруть участь в «спільному протесті» проти багатих і впливових людей на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, розмістившись на морозі в наметах.

Як повідомлялось,Тунберг на виступі в Давосі закликала аудиторію економічного форуму діяти так, «наче ви найбільше в світі любите своїх дітей», і негайно діяти для скорочення рівня викидів СО2.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію