Кабінет Міністрів затвердив фінплан «Украероруху» на 2020 рік

Кабінет Міністрів затвердив фінплан «Украероруху» на 2020 рік

Для модернізації підприємства буде залучено 347,7 млн грн довгострокового кредиту від ЄБРР та ЄІБ

Кабінет Міністрів затвердив фінплан «Украероруху» на 2020 рік
Фото: pixabay.com

Кабінет Міністрів затвердив фінансовий план компанії «Украероруху» на 2020 рік. Про це  своєму Telegram-каналі повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

«Уряд затвердив фінансовий план «Украероруху» на 2020 рік.  Фінансовий документ дозволить «Украероруху» продовжити розвиток української аеронавігаційної системи, провадити господарську діяльність відповідно до планових фінансово-економічних показників», – повідомив прем’єр.

За його словами, для модернізації та оновлення аеронавігаційної системи України передбачається залучити довгострокові кредитні кошти в розмірі 347,7 млн грн, що буде здійснюватись у рамках укладених кредитних договорів між «Украерорухом» та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

Для підтримки високого рівня безпеки польотів цьогоріч підприємство планує залучити капітальних інвестицій на суму 919,2 млн грн. Плановий показник кількості польотів на 2020-й рік на 11% перевищує плановий показник 2019-го року. Крім того, підприємство планує отримати чистого прибутку на суму 148 млн грн, повідомив прем’єр.

До державного бюджету та цільових фондів передбачається сплатити понад 1,2 млрд грн.

Раніше Mind писав, що авіакомпанія Ernest Airlines повинна заплатити «Украероруху» за два з половиною місяці. Відповідно до встановленої процедури, рахунок за обслуговування в грудні 2019 року надано авіакомпанії до 13 лютого 2020 року.

Також повідомлялося, що MАУ почала виплачувати заборгованість перед «Украерорухом». Авіакомпанія почала здійснювати щотижневі платежі, однак вони не покривають навіть поточних рахунків.

До державного бюджету та цільових фондів передбачається сплатити понад 1,2 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію