Коронавірус COVID-19
Захворіло у світі
741,030 осіб
Померло у світі
35,114 осіб
Вилікувалось у світі
156,838 осіб
Захворіло в Україні
480 осіб
Померло в Україні
11 осіб
Вилікувалось в Україні
6 осіб
Кабмін провів кадрові перестановки та оголосив конкурси на вакантні посади

Кабмін провів кадрові перестановки та оголосив конкурси на вакантні посади

Серед іншого, було призначено голови правління «Одеського припортового заводу», т.в.о. голови АМПУ та звільнено трьох віце-президентів «Енергоатому»

Кабмін провів кадрові перестановки та оголосив конкурси на вакантні посади
Фото: пресслужи Кабінету Міністрів

Уряд провів низку кадрових призначень та звільнень і оголосив конкурси на низку державних посад. Про це повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів.

Зокрема, уряд визначив переможців конкурсу на посади: голови Державної аудиторської служби – Ігоря Буграка та голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження – Валерія Безуса та призначив їх на відповідні посади. 

Також було призначив заступником голови Національного агентства з питань державної служби Олену Дрощенко, заступником голови Державної податкової служби Михайла Титарчука та членом Національної комісії зі стандартів державної мови Володимира Мозгунова. 

Крім того, Кабінет Міністрів погодив призначення виконуючим обов’язки голови правління ПАТ «Одеський припортовий завод» – Миколу Синицю, тимчасового виконуючого обов’язків директора ДП «Український центр «Безпека» – Володимира Пікузо  та т. в. о. голови ДП Адміністрація морських портів України» Олександра Голодницького. 

При тому уряд Міністрів звільнив директора Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами – Олега Бабенка  (у зв’язку з виходом на пенсію) та трьох віце-президентів ДП «Національна атомна енергетична компанія «Енергоатом»  – Олександра Шавлакова, Айсіна Айдина, Володимира Пишного. 

До того ж Кабмін оголосив конкурси на посади: заступника державного секретаря Кабінету Міністрів; заступника голови Укрдержархіву та першого заступника голови Держаної фіскальної служби.  

Як повідомлялося, 15 січня 2020 року Кабінет Міністрів також провів низку призначень та звільнень. Зокрема, було призначено нового директора Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, кількох заступників профільних відомств та голів райдержадміністрацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію