Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
Віцепрезидентом ПАРЄ все ж обрали росіянина Толстого

Віцепрезидентом ПАРЄ все ж обрали росіянина Толстого

До цього представниця України ініціювала процедуру оскарження, звинувативши росіянина в антисемітських заявах

Віцепрезидентом ПАРЄ все ж обрали росіянина Толстого
фото flickr

В Парламентській асамблеї Ради Європи оголосили  результати підрахунку голосів щодо обрання Петра Толстого віцепрезидентом ПАРЄ за квотою РФ. Про це повідомляє Європейська правда.

У другому турі виборів за затвердження Толстого на посаді проголосували 132 делегатів ПАРЄ, ще 117 віддали голоси проти нього.

Як повідомлялося, призначення віцепрезидентів асамблеї зазвичай відбувається автоматично, однак щодо Толстого представниця України Марія Мезенцева (від партії «Слуга народу») ініціювала процедуру оскарження, звинувативши росіянина в антисемітських заявах, не сумісних з цінностями Ради Європи.

Про перемогу росіянина у виборах був змушений оголосити представник України Олександр Мережко («Слуга Народ»), який також має посаду віцепрезидента ПАРЄ. За збігом обставин, саме він вів засідання у той час, коли підрахунок голосів був завершений.

У першому турі Толстой набрав 101 голос за і 71 проти, також не подолавши бар’єр для обрання (у випадку безальтернативного голосування кандидат мав набрати 162 голоси «за»).

Нагадаємо: до цього Україна завадила росіянину автоматично стати главою ПАРЄ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті