ARX стала кращою страховою компанією в номінації «Корпоративне страхування»
Реклама

ARX стала кращою страховою компанією в номінації «Корпоративне страхування»

За версією журналу «Топ-100»

Цей матеріал також доступний російською
ARX стала кращою страховою компанією в номінації «Корпоративне страхування»

29 січня в Києві назвали кращих гравців фінансового ринку України за версією журналу «ТОП-100». Нагородами відзначили кращих фінансових директорів України, найперспективніші банки, страхові та юридичні компанії країни, МФО та інноваційні підприємства.

Страховики були представлені 6-ма відомими компаніями. ARX стала кращою страховою компанією в номінації «Корпоративне страхування». Це звання компанія отримала на підставі думки низки провідних експертів ринку, які опитувалися в ході складання рейтингу.

СК ARX працює на ринку 25 років, неодноразово ставала лідером рейтингів надійності серед страхових компаній, 10 років поспіль утримує впевнене лідерство в сегменті КАСКО, входить до топ-3 з медичного страхування. У компанії більше 500 000 клієнтів, укладено понад 1,77 млн договорів, щодня клієнтам виплачується 3,9 млн грн.

В'ячеслав Гавриленко, заступник голови правління СК ARX та генеральний директор компанії ARX Life зазначає: «Ми вдячні ринку, нашим клієнтам, за визнання. Головна наша нагорода – це успіх компанії. З точки зору прибутку, якості сервісу, задоволеності наших акціонерів, клієнтів і співробітників. Ми доклали багато зусиль, створюючи свою репутацію в роздробі, і це ж відношення перенесли до корпоративного сегменту, дбаючи про якість сервісу в усіх напрямках. Тому наші клієнти розуміють, що надійніше й якісніше сервісу, ніж у нас, немає ні в кого. Ця нагорода – також заслуга нашої команди, яка стабільно працює з нами багато років, яка відкрита усьому новому, та в якій кожен готовий працювати на загальний результат».

Інформація про компанію «ARX»:

 • 25 років на ринку страхування України
 • Лідер страхування «КАСКО» 10-й рік поспіль
 • 92% становить задоволеність клієнтів
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited
 • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2018 рік (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України в 2018 році (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал складає $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію