Формування Аграрного реєстру розпочинається у шести областях України

Формування Аграрного реєстру розпочинається у шести областях України

Аграрії зможуть стежити за своїм статусом у держреєстрах та за інформацією про держпідтримку

Формування Аграрного реєстру розпочинається у шести областях України
скріншот ar.gov.ua/#home

Початок виїздів мобільних груп операторів в Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській та Миколаївській областях для допомоги у внесенні відомостей про агровиробників у Державний аграрний реєстр заплановано на 5 лютого. Про це повідомляється на веб-сайті Мінекономіки.

«Оператори допомагатимуть аграріям вносити відомості про себе в систему  та збиратимуть відгуки про її функціонал та роботу. Під час реєстрації будуть присутні представники системи Безоплатної правової допомоги, які надаватимуть консультації з правових питань охочим стати учасником Реєстру, а також представники Держгеокадастру, які консультуватимуть із земельних питань», – вказується у повідомленні

За даними Мінекономіки, у своєму онлайн-кабінеті аграрій-участник Аграрного реєстру зможе слідкувати за інформацією про себе, отримуючи інформацію з Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав та Реєстру тварин.

Зареєстровані агровиробники також матимуть прямий доступ до актуальної інформації щодо програм державної підтримки та можливостей щодо їх використання. 

Державний аграрний реєстр – електронний майданчик, який сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником більш простою. За допомогою Аграрного реєстру також планується спростити доступ до банківського фінансування, програм кредитних гарантій. Реєстрація та користування реєстром безкоштовні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло