Проєкт бюджету 2022 передбачає 8 млрд грн на підтримку аграріїв

Проєкт бюджету 2022 передбачає 8 млрд грн на підтримку аграріїв

Уряд запланував 715 млн грн на реалізацію земельної реформи

Проєкт бюджету 2022 передбачає 8 млрд грн на підтримку аграріїв
Фото: pixabay.com

Кабінет Міністрів у проєкті Державного бюджету України на 2022 рік пропонує виділити на державну підтримку аграрного комплексу України 8 млрд грн. Про це сказав міністр фінансів Сергій Марченко на засіданні уряду.

«На розвиток агропромислового комплексу, підтримку аграріїв, реалізацію земельної реформи, здійснення заходів з меліорації та зрошення в наступному році передбачено ресурс в обсязі 8 млрд грн», – зазначив Марченко.

Так, за програмами відшкодування вартості сільгосптехніки, здешевлення кредитів та страхових платежів, розвитку тваринництва, рослинництва, садівництва, виноградарства та хмелярства, надання дотації на зрошення для 1 200 сільгоспвиробників заплановано спрямувати 4,6 млрд грн.

Крім того, уряд запланував 715 млн грн на реалізацію земельної реформи. Зокрема, на створення та оновлення топографічних карт і планів (загалом 565 900 кв. км) – 329 млн грн; інвентаризацію 1,7 млн га державних земель – 220 млн грн.

На меліоративні комплекси, утримання водногосподарських систем заплановано виділити 2,7 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що Мінекономіки затвердило перелік сільгосптехніки, вартості якої компенсує держава. Включили до оновленого переліку ще 203 підприємства.

Аграрії отримали 716 млн грн компенсації за придбану техніку та обладнання. Загалом цього року кошти отримають 1481 аграрій.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло