Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Мін’юст пришвидшив розгляд скарг на рейдерство

Мін’юст пришвидшив розгляд скарг на рейдерство

Вперше в історії підписано наказ про скасування реєстраційної дії в ЄДР

Мін’юст пришвидшив розгляд скарг на рейдерство
Міністр юстиції України Денис Малюська та прем’єр-міністр Олексій Гончарук
Фото minjust.gov.ua

Міністерство юстиції України усунуто основні нормативні перешкоди для швидкого розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Про це повідомляється на веб-сайті Мін’юсту у вівторок.

«Раніше всі скарги мали пройти етап колегіального розгляду, що своєю чергою потребувало повідомлення скаржника та зацікавлених осіб не пізніше ніж за два дні до дати відповідного засідання. Тобто, навіть за найкращого розвитку подій потрібно було 4 дні, щоб розглянути скаргу. Тепер це можна зробити набагато оперативніше: наш рекорд поки що – 8 годин з моменту подання скарги», – зазначається у повідомленні.

Згідно повідомленню, зміни до порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації, якими передбачено, що у разі встановлення очевидних порушень у діях (рішеннях) державного реєстратора розгляд відповідної скарги здійснюється невідкладно та в одноособовому порядку набули чинності 9 січня 2020 року.

«22 січня нові зміни було апробовано і вперше в історії міністр юстиції підписав наказ про скасування реєстраційної дії в ЄДР, який не має у своєму фундаменті рішення колегіального органу», – повідомили у Мін’юсті.

Як повідомлялося, щороку в Україні відбувається близько чотирьохсот рейдерських захоплень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті