Україна розраховує на підписання угоди про вільну торгівлю з Великобританією
Нова угода буде потрібна з 2021 року

Україна розраховує на підписання угоди про вільну торгівлю з Великобританією до завершення процесу виходу цієї країни із Європейського Союзу, який триватиме до кінця 2020 року. Про це повідомляється на веб-сайті Держпродспоживслужби.
«Зараз не змінюється нічого, далі з 1 січня наступного року у нас буде угода про вільну торгівлю з Великобританією… Минулого року ми майже повністю підготували угоду», – зазначається у повідомленні.
Згідно повідомлення, до 31 грудня 2020 року діятиме перехідний період: на час перехідного періоду Великобританія залишатиметься учасником Митного союзу ЄС. Для України це означає, що Великобританія для усіх цілей розглядається як сторона угоди про асоціацію між Україною та ЄС до завершення цього перехідного періоду.
Як повідомлялося, у січні-2020 Рада ЄС затвердила рішення від імені Євросоюзу про укладення угоди про вихід Великобританії з ЄС.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].