Робота мрії: за контрактом Коболєв отримував майже 1,5 млн грн зарплатні, а також премії, компенсації та бонуси

Робота мрії: за контрактом Коболєв отримував майже 1,5 млн грн зарплатні, а також премії, компенсації та бонуси

Лише у 2018 голова правління НАК отримав 286,5 млн грн премій

Робота мрії: за контрактом Коболєв отримував майже 1,5 млн грн зарплатні, а також премії, компенсації та бонуси
Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв
Фото: УНІАН

За умовами контракту, оклад голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва встановлено у розмірі 1,041 млн гривень. Окрім того, в контракті закріплена виплата щомісячної премії на умовах і в розмірі згідно з колективним договором компанії. Також керівнику НАК нараховуються і виплачуються обов'язкові гарантійні і компенсаційні виплати, встановлені трудовим законодавством.

Коболєву, як повідомляють Українські новини, на додачу до вище переліченого раз на рік виплачується матеріальна допомога на оздоровлення згідно з колективним договором, а також контракт передбачає для нього відпустку тривалістю 31 день.

Кабмін вказував, що рівень винагороди голови правління становитиме 50% місячного окладу, без виплати щомісячних і квартальних премій, при цьому можлива виплата премії після закінчення дії контракту, яка врахована в фінансовому плані компанії.

Контракт з опублікованими умовами діяв у 2018 році, коли Коболєв отримав премії в розмірі 286,5 млн грн (з урахуванням премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі в розмірі 261 млн грн).

Як повідомлялось, у  2018 року кожен з 15 начальників «Нафтогазу» отримував в середньому по 3,7 млн ​​грн зарплати на місяць. Це більше, ніж США платять своєму президенту.

Як повідомлялось, днями прем’єр-міністр України Олексій Гончарук пообіцяв прив’язати зарплати міністрів та інших високопосадовців до середньої по Україні. 

Окрім того, прем’єр поінформував президента Володимира Зеленського про те, що уряд ухвалив рішення звернутися до наглядової ради НАК «Нафтогаз України» з проханням утриматися від виплат великих премій керівництву цієї компанії та розглянути питання про їхній перегляд у бік зменшення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті