Гончарук пообіцяв прив’язати зарплати міністрів до середньої по Україні

Гончарук пообіцяв прив’язати зарплати міністрів до середньої по Україні

Зеленський цю ініціативу підтримав

Гончарук пообіцяв прив’язати зарплати міністрів до середньої по Україні
фото Shutterstock

Зарплата міністрів та інших високопосадовців буде прив’язана до середньої зарплати по країні. Про це під час наради в ОПУ заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

За його словами, вона буде в діапазоні від трьох до п’яти середніх зарплат.

«Ми домовилися про те, що зарплата міністра, заступника міністра, інших високопосадовців буде прив’язана до середньої зарплати по країні. Зарплата міністрів та їхніх заступників буде в діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат. І потрібно припиняти виплати по 200-400% премій – максимальна премія буде не більше ніж один оклад», – сказав очільник уряду.

Окрім того, він анонсував, що вся інформація про зарплати керівництва Кабміну буде публічною та оприлюднюватиметься щомісяця.

Президент Зеленський  підтримав таке рішення уряду.

«Мені здається, дуже справедливо, що ви прив’язуєте платню з коефіцієнтом до середньої заробітної плати по країні, і якщо вона збільшується, то у всіх збільшується, а якщо зменшується, то й у високопосадовців також», – зазначив він.

Також прем’єр поінформував президента про те, що уряд ухвалив рішення звернутися до наглядової ради НАК «Нафтогаз України» з проханням утриматися від виплат великих премій керівництву цієї компанії та розглянути питання про їхній перегляд у бік зменшення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті