Родина Азарова володіє маєтками та землею на елітній Рубльовці – розслідування

Родина Азарова володіє маєтками та землею на елітній Рубльовці – розслідування

Азарову був наданий статус статус політичного біженця в РФ особисто за вказівкою Владіміра Путіна

Родина Азарова володіє маєтками та землею на елітній Рубльовці – розслідування
Микола Азаров
фото www.flickr.com/photos/88522784@N03/8080228968

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров , який втік до Росії навесні 2014 року, та члени його родини є власниками кількох ділянок та об’єктів нерухомості на Рубльовці під Москвою. Про це свідчать дані журналістського розслідування проєкту proekt.media.

Зазначається, що після утечі він зняв в безстрокову оренду у держави майже 50 соток землі в селі Петрово-Дальнє. Ділянка знаходиться у власності Російської Федерації і до кінця 2014 року нею розпоряджався «Оздоровчий комплекс Рубльово-Успенський» Управління справами президента. Скільки Азаров за неї платить, якщо платить взагалі, невідомо, наголошують журналісти та додають, що в офіційних реєстрах зазначено, що земля була виділена екс-прем'єру на підставі якогось офіційного «листа, але не вказано, чийого авторства.

Раніше, як відомо, Азаров зізнавався, що в Росії йому був наданий статус політичного біженця особисто за вказівкою Владіміра Путіна.

Дружина Азарова в 2014 році придбала ділянку площею 15 соток з будинком в 1100 кв метрів якраз по сусідству. Аналогічні за площею ділянка і будинок в Петрово-Дальньому коштують близько 370 млн рублів. Але і це не вся нерухомість сім'ї Азарових на Рубльовці. У тому ж році власницею 99 соток і будинку в селищі Жуковка стала Лілія Азарова – невістка експрем'єра, дружина сина Азарова Олексія. В Україні той, до речі, є фігурантом кримінальної справи про отримання хабара. Ділянка такої ж площі з особняком в Жуківці зараз продається за 1,2 млрд рублів.

Нагадаємо: колишня дружина президента-втікача Віктора Януковича Людмила проживає в окупованому Криму в маєтку і володіє мережею супермаркетів з продажу санкційних в Росії продуктів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію