Перші вісім проектів отримають гранти від Українського фонду стартапів – Мінфін

Перші вісім проектів отримають гранти від Українського фонду стартапів – Мінфін

Розмір Seed гранту становить 1 млн 250 тис. грн

Перші вісім проектів отримають гранти від Українського фонду стартапів – Мінфін
Фото @aerodroneukraine

Наглядова рада Українского фонду стартапів ухвалила рішення про надання грантового фінансування восьми проектам, які нещодавно презентували свої ідеї на першому Pitch Day 25 січня. Про це повідомляється на веб-сайті Міністерства фінансів у п’ятницю. 

Згідно повідомленню, цього разу Seed грант (надається розробникам уже створених продуктів, які потребують розширення та підтримки, та становить 1 млн 250 тис грн) отримає, зокрема, стартап AeroDrone, який впроваджує комплексні рішення на базі безпілотних літаків.

Отримає грант аналітичний онлайн-сервіс GeoDesign.info, що надає інформацію про переваги та ризики відкриття магазину/кафе/перукарні або інших закладів в залежності від локації.

Серед переможців стартап BIOC: технологія нанополімеризації, що дозволяє на молекулярному рівні зв'язати крохмаль та отримати біокомпаунд (або біопластик) з високими фізико-механічними властивостями.

Крім того, грант отримає FieldBI – комплексна аналітично-експертна система, що буде допомагати покращувати результативність рішень для всіх стейкхолдерів ринку.

Схвалено грант для Правомен, який є повністю автоматизованим помічником з побутових юридичних питань, направлений на ефективності державні е-сервіси.

Сред переможців також український сталий бренд жіночого одягу Framiore.

Pre-seed грант (надається розробникам ідей, які ще на стадії створення власного продукту, 625 тис грн) отримують: торгово-аналітична платформа для торгівлі зерном Pytag, яка використовує унікальні алгоритми для збору та обробки всіх доступних цифрових даних про ринок торгівлі зерном, щоб знайти об'єктивно найкращі торгові пропозиції для продавців та покупців, а також включає необхідні супутні сервіси.

Крім того, такий грант отримає BioBin: мобільний додаток для зменшення впливу на навколишнє середовище за рахунок кращого управління споживанням та відходами.

За даними Мінфіну, наступний Pitch Day відбудеться на початку березня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію