Хвиля відсторонень від служби та дисциплінарних проваджень триває у ДАБІ

Хвиля відсторонень від служби та дисциплінарних проваджень триває у ДАБІ

Чергові рішення прийняті через скарги

Хвиля відсторонень від служби та дисциплінарних проваджень триває у ДАБІ
Фото dabi.gov.ua

Порушено дисциплінарне провадження та відсторонено від виконання службових обов’язків керівників чотирьох регіональних підрозділів Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ). Про це повідомляється на веб-сайті ДАБІ.

«Виконуюча обов’язки голови ДАБІ України Олена Костенко відсторонює від виконання службових обов’язків директорів Департаментів ДАБІ в Одеській, Запорізькій, Харківській та Херсонській областях», – зазначається у повідомленні з посиланням на відповідний наказ від 7 лютого.

Крім того, згідно повідомленню, прийнято рішення відсторонити від виконання посадових обов’язків заступника директора Департаменту ДАБІ у Запорізькій області та заступника начальника управління – начальника відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування Управління ДАБІ у Миколаївській області.

За даними ДАБІ, переважна більшість цих посадовці наразі перебувають на лікарняному, тому було прийняте рішення відсторонити їх з першого робочого дня, наступного за днем закінчення тимчасової непрацездатності.

«Дисциплінарній комісії доручено здійснити необхідні заходи щодо визначення наявності ступеня вини, характеру і тяжкості дисциплінарних проступків, вчинених зазначеним державним службовцем. Підставою для відсторонення стали надходження численних скарг на відповідних посадовців», – зазначається у повідомленні.

У ДАБІ нагадують, що 30 січня було відсторонено від виконання службових обов’язків шістьох посадових осіб з центрального апарату відомства, зокрема, директора Департаменту державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду Олександра Строкача, директора Департаменту дозвільних процедур Ярослава Старущенко та директора Департаменту нормативно-правового забезпечення Сергія Шевченко.

Кабінет міністрів 24 грудня минулого року призначив Костенко першим заступником голови ДАБІ, а 27 грудня на неї було покладено виконання обов’язків голови ДАБІ.

Як повідомлялося, задля боротьби зі зловживаннями у будівництві прем'єр-міністр заявляв про готовність ліквідувати ДАБІ в існуючому вигляді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію