Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Власник Victoria's Secret близький до продажу свого флагманського бренду компанії Sycamore

Власник Victoria's Secret близький до продажу свого флагманського бренду компанії Sycamore

Справи у бренду йдуть не дуже добре, частково через зв’язки гендиректора L Brands із скандальним Епштейном

Власник Victoria's Secret близький до продажу свого флагманського бренду компанії Sycamore
фото www.flickr.com/photos/38359855@N02/6132128799

L Brands наблизилась до угоди щодо продажу свого бренду Victoria's Secret приватній акціонерній компанії Sycamore Partners. Про це повідомляє CNBC.

Наразі невідомо, які це матиме наслідки для Лекслі Векснера, засновника L Brands, якого і так звинувачують зв’язках із скандальним Джеффрі Епштейном та критикують за погану роботу бренду під його керівництвом.

Вперше про наміри продати відомий бренд стало відомо у листопаді минулого року, однак тоді компанія розглядала варіанти, які б дозволили Векслеру утриматись на своїй посаді. Вже в січні 2020 WSJ повідомило, що L Brands розглядає потенційну угоду з Sycamore, яка може передбачати відставку очільника компанії .

Телеканал наголосви, що переговори наразі є конфіденційними і попередив, що угоди може й не бути.

Для Sycamore покупка стала б ставкою на домінуючого гравця в індустрії нижньої білизни. За даними Factset, продажі бренду за минулий рік склали близько $7,4 млрд.

Нагадаємо: Лекслі Векснера обвинуватили у зв’язках у уже покійним Епштейном, який, як зазначалось, керував майном глави L Brands протягом майже 20 років. Репутацію Victoria's Secret похитнула і низка скандалів, пов’язаних із домаганням керівництва бренду до моделей. Зокрема, мова йде про ексдиректора по маркетингу компанії Еда Разека. Цікаво, що потерпілим жінкам його провину довести не вдалось, натомість він пішов у відставку після гучного скандалу навколо його слів про трансгендерних людей, яким не місце на показах Victoria's Secret.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті