Американська дизайн-компанія Abstract купила український стартап Flawless App

Американська дизайн-компанія Abstract купила український стартап Flawless App

Інструментами Flawless App користуються розробники з Uber, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify

Американська дизайн-компанія Abstract купила український стартап Flawless App
фото flawlessapp.io/

Американська дизайн компанія Abstract купила український стартап Flawless App, ключовий продукт якої використовують розробники Uber, Disney, eBay, Nike та інші. Про це повідомдляє AIN із посиланням на спізасновницю проєкту Лізу Дзюбу.

Суму угоди сторони не розкрили. Український стартап у 2018 році пройшов в акселератор Techstars при оцінці в $2 млн.

Головним продуктом Flawless App  є інструмент для порівняння дизайну з реальним мобільним додатком під час розробки, заснований Ахмедом Сулейманом і Лізою Дзюбою в 2015 році. Його використовують розробники з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify і інших компаній. Наразі в компанії працює 5 осіб, які згодом увійдуть  до Abstract.

Abstract розвиває систему контролю версій спеціально для дизайнерів. З її допомогою можна вести спільну роботу над файлами, стежити за ходом роботи і організувати дизайн-процес. Видання TechCrunch називає Abstract аналогом Git для дизайнерів. Компанія, що була заснована в 2015 році, вже залучила $54,2 млн фінансування.

Також український стартап створив ряд ком'юніті-проектів: блог про мобільну розробку Flawless iOS, добірку Awesome Design Tools і розсилку Design Tools Weekly. Їх продовжать розвивати за підтримки Abstract.

Нагадаємо: минулого місяця український стартап Go To-U пройшов в акселератор  Techstars за програмою Smart Mobility Accelerator і отримав $100 000 інвестицій та оцінку в $3 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло