Захворіло у світі
1,337,749
Померло у світі
74,169
Вилікувалось у світі
275,883
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
Уряд прийняв низку рішень для спрощення життя підприємців – Мінекономіки

Уряд прийняв низку рішень для спрощення життя підприємців – Мінекономіки

Зокрема прийнято рішення про захист ринку органічного виробництва та скасовано повідомлення податкової про прийняття на посаду керівника

Уряд прийняв низку рішень для спрощення життя підприємців – Мінекономіки
Фото shutterstock

Кабінет міністрів на засіданні 12 лютого затвердив низку рішень, покликаних спростити життя підприємцям та стимулювати розвиток економіки. Про це повідомляється на веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (Мінекономіки).

Згідно повідомлення, зокрема, прийнято рішення про захист ринку органічного виробництва – відкриті реєстри виробників органічних продуктів не дозволять маркувати такою свою продукцію кому завгодно.

Крім того, скасовано повідомлення податкової про прийняття на посаду керівника – усунуто дублювання інформації.

Затверджений новий технічний регламент мийних засобів дозволить здійснювати оцінку відповідності не для кожної одиниці продукції, як це було раніше, а тільки для типового представника асортиментного (модельного) ряду – це зменшить витрати суб’єктів господарювання на здійснення оцінки відповідності в п’ять разів.

Рішенням про узгодження порядку видачі свідоцтва про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації – скорочено перелік документів, які подаються заявником з метою його уповноваження на проведення повірок. Крім того, дозволено заявнику подавати ці документи на уповноваження через Єдиний державний веб-портал електронних послуг з накладанням кваліфікованого електронного підпису керівника заявника.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію